KONST / Oljemålningar / Oljemålning 7797129
nr 779 7129
CG Carlström, 1896, Landskap med kyrka, 52 x 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 24 september 2012
kl 18:03:45
200 kr
150 kr